Nuotolinis susitikimas: Diegimo etapas prasideda nuo pirmos iteracijos… ir niekada nesibaigia

Nuotolinis susitikimas: Diegimo etapas prasideda nuo pirmos iteracijos… ir niekada nesibaigia

Viešojo sektoriaus meetup cover _ FB _ Meetup
Naujienos

Nuotolinis susitikimas: Diegimo etapas prasideda nuo pirmos iteracijos… ir niekada nesibaigia

Ar jums pažįstama situacija, kai IT sprendimas yra kuriamas ilgai ir rezultatą gaunate tik projekto pabaigoje?

Tiek dirbant su išoriniu tiekėju, tiek su vidine komanda, norint pasiekti gerą rezultatą ir gauti naudą kuo anksčiau geriausia IT sprendimus kurti ir diegti kuo mažesnėmis dalimis – iteracijomis. Kiekvienos iteracijos rezultatas – funkcionalumo prieaugis, plečiantis arba gerinantis sistemos veiksmingumą. Efektyviausi būdai tai pasiekti – kruopštus darbų planavimas ir procesų automatizavimas.

Pranešimo metu pranešėjai pasidalins žiniomis ir patirtimi apie DevOps išteklius, praktikas ir veiklas, būtinas agile projektui, siekiant automatizuoti diegimus į testavimo ir/arba gamybinę aplinkas. Pristatymas pagrįstas kompleksinio mikroservisais grįsto (angl. microservice) produkto Scaled Agile gamybos patirtimi.

Pranešėjai:

Aleksej Kovaliov – Scaled Agile Programų vadovas, vystant ir diegiant kompleksinį platforminį produktą (EIS Group), Agile ir IT vadybos konsultantas, taip pat besispecializuojantis ties viešojo sektoriaus projektų vadyba ir pirkimais.

Aleksandr Kublickij –  Scaled Agile Produkto Paleidimo Vadovas, PĮ gamybos ir įdiegimo (CICD) komandos vadovas (EIS Group), projektų valdymo kokybės užtikrinimo specialistas ir lektorius.

Susitikimo data ir laikas: 2021 m. vasario 18 d., 18:30 val. (rekomenduojame prisijungti nuo 18:25 val.).

Prisijungimas prie renginio: http://bit.ly/Agile02-18. Jei prie susitikimo negalėsite prisijungti per ZOOM (dėl pasiekto 100 dalyvių limito), kviečiame stebėti transliaciją Agile Lietuva facebook puslapyje

Dalyvavimas susitikime nemokamas.

 

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *