Agile pusryčiai 2020

Agile pusryčiai 2020

„Agile pusryčiai“ – tai kasmetinė asociacijos „Agile Lietuva“ konferencija, skirta valstybinio sektoriaus atstovams. Šiais metais ieškojome atsakymo į klausimą – kaip sėkmingai skaitmenizuoti procesus ir valdyti su tuo susijusius pokyčius. Šiemet pirmą kartą organizuotame renginyje dalyvavo virš 200 dalyvių.

Pranešimai

Leonard Vorobej

Sveikinimo žodis

Konferenciją ir diskusiją moderavo Agile Lietuva prezidentas Leonard Vorobej. Jis jau daugiau nei 15 metų IT dirbantis profesionalas, ilgametis asociacijos Agile Lietuva savanoris, valdybos narys. Leonard yra sertifikuotas Agile Scrum meistras, Produkto savininkas ir ICAgile profesionalas. 

 

Peržiūrėti pranešimą

Elijus Čivilis

Pranešimas: Ping GOV.LT – Replay: Digital Agenda & PM Method

Elijus Čivilis Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje eina viceministro pareigas ir yra atsakingas už skaitmeninę Lietuvos darbotvarkę. Prieš tai pranešėjas ilgą laiką dirbo skirtingose IT įmonėse ir šalyse.

Savo pranešime „Ping GOV.LT – Replay: Digital Agenda & PM Method“ Elijus dalinosi išmoktomis pamokomis iš Lietuvos skaitmeninimo programos įgyvendinimo ir pasidalino viešojo sektoriaus planais diegiant vieningą projektų valdymo standartą.

Peržiūrėti vaizdo įrašą 

Peržiūrėti pranešimą

Lukas_Ant_Scenos

Pranešimas: Individualaus pokyčio modelio ADKAR pritaikymas diegiant Agile

Video apie individualaus pokyčio modelio ADKAR taikymą.

Lukas Mackevičius yra UAB „Change Partners“ partneris, sertifikuotas „Prosci“ pokyčių valdymo konsultantas, teikiantis konsultacijas daugiau kaip 10 metų.

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Aistė Košienė

Kavos pertrauka + kavos gaminimo ritualas

Aistė Košienė – kavos namų Vilniuje „Coffee spells”, kuriuose verdama šviežiai skrudinta kava iš vieno geriausio skrudintojo Lietuvoje ir visuomet turintys bent 3-5 skirtingas kavos pupeles iš pagrindinių pasaulio regionų, įkūrėja.
Aistė Košienė per 7 minutes pasidalino keliais patarimais, kaip namuose skaniai pasigaminti kavą pasinaudojus paprastais įrankiais, kuriuos turime bene kiekvienas. Skirtumą pajusite iš karto!
 
Radvile(2)

Pranešimas: Kodėl Agile išgelbėjo Saulę?

Eglė Radvilė: Vilniaus miesto CTO, Lietuvos IT vadovų klubo CIO.LT vadovė, IT PhD, CVP IS 2.0 „SAULĖ” projekto vadovė.

Eglė dalinosi patirtimi, kaip sekėsi kurti naują Lietuvos viešųjų pirkimų sistemą. Pranešime pranešėja pasakojo apie komandą su skirtingomis projektų valdymo kompetencijomis, didžiulius klientų lūkesčius, projekto eigą ir Agile – be kurio, kaip teigia Eglė, projektas būtų tik didelė užduočių lenta!

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Peržiūrėti pranešimą

 

Gintarė Milkevičiūtė

Pranešimas: ESO savitarna per 4 mėnesius

Gintarė Milkevičiūtė ESO klientų procesų valdymo skyriaus vadovė, turinti 10 metų projektų ir pokyčių valdymo organizacijose patirtį.

Naujos ESO savitarnos svetainės sukūrimas – tai Gintarės komandos iššūkis, kurį įgyvendinti padeda Agile. Pranešėja pasakojo, kas yra svarbu diegiant informacines sistemas ar jas tobulinant ir, kaip išskaidyti didelius pokyčius!

Pasak Gintarės, jei vadovausitės požiūriu „Get things done“ ir taikysite Agile – iškart pajusite pokyčio naudą.

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Peržiūrėti pranešimą

Diskusija

Panelinė diskusija

Diskusijos dalyviai:

E. Čivilis (Ekonomikos ir inovacijų viceministras)
M. Žemaitis (Viešųjų pirkimų tarnyba)
G. Milkevičiūtė (ESO klientų procesų valdymo skyriaus vadovė)
A.Kovaliov (Agile Lietuva)

Diskusiją moderavo L.Vorobej (Agile Lietuva)

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Kavos magija

Dalyvauju Agile pusryčiuose

Ankstesnių Agile pusryčių medžiagą galite rasti čia: 20202019201820172016201520142013.