Agile Lietuva Meetup #1 viešajam sektoriui

Agile Lietuva Meetup #1 viešajam sektoriui

Naujienos

Agile Lietuva Meetup #1 viešajam sektoriui

Asociacija Agile Lietuva organizuoja pirmąjį meetup viešojo sektoriaus atstovams, tema: „Kodėl aš veikloje (VGTU) pradėjau naudoti Agile?“

DATA:

Ketvirtadienis, Spalio 3, 2019
Pradžia: 18:00 val.
Pabaiga: 20:00 val.
Trukmė: 2 val.

VIETA:

Registrų centras, VĮ
Lvovo g. 25-101, Vilnius. I pietinis įėjimas, 3 a.
09307 Vilnius


Susitikimo metu pranešėjas Paulius Nomgaudas pasidalins savo (ne)sėkmės pamokomis diegiant Agile Vilniaus Gedimino Technikos universitete.
10 metų patirtis dirbant informacinių technologijų srityje leidžia suprasti, kad nėra vieno stebuklingo sprendimo ar įrankio, kuris padėtų konkrečioje situacijoje. Visada reikia įdėmiau pažvelgti, įsigilinti į priežastį, kodėl nutinka vieni ar kiti atvejai ir tik tada ieškoti kompleksinio sprendimo susiklosčiusiai situacijai spręsti.

Dirbant VGTU man ir mano komandai reikėjo ne tik suvaldyti programavimą, bet ir sukurti komunikacijos su užsakovais taisykles bei Agile principais paremtą darbų planavimą ir vykdymą“, – sako P. Nomgaudas.

Paulius Nomgaudas – Vilniaus Gedimino Technikos universiteto Informacinių technologijų padalinio vadovas. Jis yra atsakingas už visą IT ūkį : 2500 kompiuterinių darbo vietų, daugiau kaip 50 įvairiausių sistemų ir daugiau kaip 12 000 aktyvių vartotojų, kurie kasdien tikisi šiuolaikiškų, patogių ir kokybiškų paslaugų. Paulius – žmogus praktikas, savo karjerą pradėjęs nuo programavimo. Jis nuolatos savęs klausia: „o kas toliau?“, „ką galiu padaryti geriau?“.

Daugiau apie pranešėją: https://www.linkedin.com/in/pnomgaudas/

 

Registracija į renginį baigta. Netrukus skelbsime informaciją apie naujus renginius. Sekite mus

 

 

 

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *