Meetup #1. Paulius Nomgaudas: Kodėl aš veikloje pradėjau naudoti Agile?

Meetup #1. Paulius Nomgaudas: Kodėl aš veikloje pradėjau naudoti Agile?

Naujienos

Meetup #1. Paulius Nomgaudas: Kodėl aš veikloje pradėjau naudoti Agile?

2019 m. spalio 3 d. vyko pirmasis bendraminčių susitikimas (angl. meetup), skirtas viešojo sektoriaus atstovams. Renginio metu pranešėjas Paulius Nomgaudas, pasidalino savo (ne)sėkmės pamokomis, diegiant Agile principus Vilniaus Gedimino Technikos universitete. 

„Linkiu, kad projektų įkaitais būtų ne žmonės, bet projektai taptų įkaitais profesionalų rankose!“,- sveikinimo žodį tarė Registrų centro Projektų valdymo skyriaus vadovas Vytautas Pievaitis. 

„Svarbu ne tik valdyti projektus pagal agile principus, bet ir būti agiliška organizacija: nuolat kurti apčiuopiamą vertę“,- kalbėjo pranešėjas P. Nomgaudas. 

Susitikimas vyko Registrų centro patalpose. Renginyje dalyvavo daugiau nei 60 dalyvių iš skirtingų organizacijų – tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus. Susitikimo metu taip pat buvo trumpai pristatyta asociacija Agile Lietuva ir, kodėl naudinga taikyti iteracinio-inkrementinio projektų valdymo būdo principus. 

Norėdami gauti aktualiausias naujienas apie organizuojamus renginius ir projektų valdymą viešajame sektoriuje prenumeruokite naujienlaiškį.

Renginio nuotraukos

Renginio vaizdo įrašas

Pranešėjo pristatymas:

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *