Lean coffee – kava pagardinta diskusija

Ar Jums patinka vizualizuoti darbo eigą ir savarankiškai organizuotos komandos? Galbūt girdėjote apie Agile ar Lean ir norite su kitais, panašiais į save, sužinoti dar daugiau apie Agile? O gal bandote įgyvendinti Agile savo organizacijoje ir norėtumėte gauti patarimų bei išgirsti kitų patirčių? Jei žinote daug apie Agile ir norėtumėte pasidalinti savo žiniomis bei sužinoti, ką daro kitos organizacijos? Ar Jums patinka kava ir įdomūs pokalbiai? Jei bent vienas atsakymas į šiuos užduotus klausimus buvo teigiamas, Jums vertėtų dalyvauti asociacijos Agile Lietuva organizuojamame trečiajame nemokamame bendraminčių susitikime (meetup) viešojo sektoriaus atstovams, kurio tema – praktinės dirbtuvės: „Lean Coffee“.

Agile Lietuva nuotrauka.

„Lean Coffee“ stiliaus susitikimų idėja ir formatas yra labai paprasti, lengvai pritaikomi ir veiksmingi. Toks formatas gali būti naudojamas net ir darbe. Pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę kiekvieną savaitę savo biure surengti „Lean Coffee“ renginį, problemų, idėjų ar kitų situacijų aptarimui, kurio metu kiekvienas dalyvis yra įtraukiamas. Tai gali būti puikus būdas dalytis patirtimi ir iššūkiais tarp departamentų, skyrių ar komandų bei surinkti suinteresuotus žmones, kurie paprastai nespėja kartu aptarti jiems aktualių temų.

Tokio tipo susitikimai, galėtų būti vienas iš darbuotojų gero santykio su savo darbdaviu, motyvacija ir pastangomis padaryti tai, kas svarbu organizacijai, skatinimo priemonių. Kadangi šiuose susitikimuose nereikia nei vedėjo ar vadovo, nei pranešėjų – visi dalyviai lygūs. Komandos, skyriai ar kiti struktūriniai padaliniai gali savarankiškai organizuoti „Lean Coffee“ stiliaus renginį be jokio pasiruošimo. Susitikimo dalyviai tiesiog patys nusprendžia, kurias temas norėtų aptarti ir kiek laiko skirti kiekvienai temai. Temų spektras pokalbiams, kuris būtų aktualus viešojo sektoriaus atstovams, gali būtį labai įvairus, lygiai kaip ir kiekvieno dalyvio patirtis bei žinios kiekvienoje skirtingoje srityje, taip pat ir Agile filosofijoje bei jos metoduose.

„Lean Coffee“ formatą plačiau pristatys ir diskusiją moderuos Agile Lietuva prezidentas, sertifikuotas Agile produkto vadovas, Scrum meistras, konsultantas Leonard Vorobej.

 

 

 

Daugiau informacijos apie renginį ir bilietų rezervacija čia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *