Bendradarbiaujame su Lietuvos respublikos Vyriausybės Projektų valdymo tarnyba

Bendradarbiaujame su Lietuvos respublikos Vyriausybės Projektų valdymo tarnyba

Naujienos

Bendradarbiaujame su Lietuvos respublikos Vyriausybės Projektų valdymo tarnyba

2019 m. kovo 22 d. asociacijos Agile Lietuva atstovas viešajam sektoriui Aleksej Kovaliov dalyvavo ir dalinosi patirtimi Lietuvos Respublikos Vyriausybės organizuotame antrajame tarpinstitucinio forumo cikle.

Aleksey Kovaliov pristatymas LR Vyriausybėje

Jaučiame, kad viešojo sektoriaus darbuotojai tobulėja ir imasi iniciatyvos įgyvendinti projektus pagal iteracinį-inkrementinį (angl. agile) projektų valdymo būdą. Tai puikiai iliustruoja Informacinės visuomenės plėtros komiteto (IVPK) pateikti 2018 ir 2019 m. statistiniai duomenys.

2018 m. pateiktoje statistikoje matyti, kad nuo 2014 m. vos 6 projektai buvo įgyvendinami šiuo būdu. Štai 2019 m. sausio mėn. pateiktuose duomenyse matyti, kad net 10 valstybės informacinių sistemų ir registrų kūrimo projektų yra įgyvendinti arba vykdomi iteraciniu-inkrementiniu (agile) būdu, – teigia asociacijos Agile Lietuva atstovas viešajam sektoriui Aleksej Kovaliov.

Renginio metu pranešėjas supažindino su iteracinio-inkrementinio (agile) projektų valdymo būdu, pristatė viešajame sektoriuje įgyvendinamų projektų sąrašą ir viešųjų pirkimų procesą pagal iteracinį-inkrementinį (agile) būdą.

Aleksey Kovaliov pristatymas LR Vyriausybėje

Šiais metais Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos (LRVK) Projektų valdymo tarnyba ir asociacija Agile Lietuva pradėjo bendradarbiauti, rengiant LR viešojo sektoriaus projektų vadybos standartą bei keliant viešojo sektoriaus projektų vadybos kompetenciją.  

Asociacijos Agile Lietuva viešojo sektoriaus komanda primena, kad jau netrukus paskelbs informaciją apie artėjantį renginį Agile pusryčiai 2019! Norėdami gauti aktualiausias naujienas apie organizuojamus renginius ir projektų valdymą viešajame sektoriuje prenumeruokite naujienlaiškį.

Pristatymo prezentacija

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *