Agile pusryčiai valstybiniam sektoriui 2020

Agile pusryčiai valstybiniam sektoriui 2020

Agile pusryčiai_FB_cover
Naujienos

Agile pusryčiai valstybiniam sektoriui 2020

2020 m. birželio 2 d. asociacija Agile Lietuva organizuoja jau 8-uosius „Agile pusryčius“ valstybiniam sektoriui. Šiais metais ieškosime atsakymo į klausimą – kaip sėkmingai skaitmenizuoti procesus ir valdyti su tuo susijusius pokyčius?

Konferencija vyks nuotoliniu būdu. Pranešimais ir praktine patirtimi dalinsis Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis bei „Change partners“ partneris, sertifikuotas „Prosci“ pokyčių valdymo konsultantas Lukas Mackevičius. Sėkminga projektų valdymo patirtimi renginyje dalinsis organizacijos, įgyvendinusios projektus pagal Agile principus. Po pranešimų vyks panelinė diskusija.

Konferencija skirta valstybinio sektoriaus atstovams, dirbantiems su informacinių technologijų projektais, projektų valdymu, viešaisiais pirkimais, tačiau kviečiame dalyvauti visus besidominčius šių metų tema.

„Agile pusryčiai“ – tai kasmetinė asociacijos „Agile Lietuva“ konferencija, skirta valstybinio sektoriaus atstovus supažindinti su iteraciniais-inkrementiniais projektų valdymo metodais (angl. agile), jų pritaikymo galimybėmis įsigyjant, įgyvendinant ir valdant IT projektus.

Kylant klausimų kviečiame drąsiai kreiptis el. paštu:

KONFERENCIJA NEMOKAMA, tačiau būtina REGISTRACIJA: 

Norėdami gauti aktualiausias naujienas apie organizuojamus renginius ir projektų valdymą viešajame sektoriuje prenumeruokite naujienlaiškį.

2019 m. pusryčių filmukas

 

2019 m. Agile pusryčių informacija: http://valstybe.agile.lt/agile-pusryciai-2019/

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *