Agile Lietuva meetup #2 viešajam sektoriui

Agile Lietuva meetup #2 viešajam sektoriui

Naujienos

Agile Lietuva meetup #2 viešajam sektoriui

Asociacija Agile Lietuva organizuoja antrąjį meetup viešojo sektoriaus atstovams, tema: „Ar Agile yra geriausias sprendimas viešojo sektoriaus pokyčiams?“

DATA:

Ketvirtadienis, Lapkričio 7, 2019
Pradžia: 18:00 val.
Pabaiga: 20:00 val.
Trukmė: 2 val.

 

VIETA:

SEB Inovacijų centras

Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius

Adresas Google maps

Įėjimas per banką iš 1 aukšto

Bilietai į renginį: https://www.eventbrite.com/e/agile-lietuva-meetup-2-viesajam-sektoriui-tickets-75496055735

 

Susitikimo metu pranešėjas Evaldas Pamakštis pasidalins išmoktomis pamokomis, kaip sėkmingai valdyti įvairius projektus, taikant skirtingas projektų valdymo metodologijas.

„Keičiantis tiek verslo, tiek valstybinių institucijų veiklos poreikiams (reikia efektyvumo, skaidrumo, terminų laikymosi veikloje) pokyčiai neišvengiami. Kaip juos atlikti, nesugriaunant to, kas gerai, bet pasiekiant didesnio efektyvumo?

Galima improvizuoti, daryti klaidas ir galbūt kažkada pasiekti rezultatą. Bet kartais verta pasitelkti gerą patarimą „Copy with pride.“ Mūsų yra tik nepilni trys milijonai, o milijardiniuose regionuose Šiaurės Amerikoje, Pietryčių Azijoje ir Vakarų Europoje jau daug kas išrasta. Pasinaudokime tuo“,- sako E. Pamakštis.
Evaldas Pamakštis – profesionalas sukaupęs virš 20 metų projektinio darbo patirties tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Evaldas buvo atsakingas už projektų valdymo sistemos diegimą Lietuvos Respublikos Vyriausybės institucijose bei informacinių sistemų diegimą LR Seime, Statistikos departamente.
Pranešėjas Vilniaus universitete yra įgijęs informatikos magistrą. Taip pat jam teko užsienyje – JAV ir Švedijoje tobulinti žinias studijuojant matematinį modeliavimą bei telekomunikacijų ir verslo vadybą. Evaldas yra įgijęs projektų valdymo sertifikatus: PMP (Project Management Professional) ir PMI – ACP (Agile Certified Practitioner). Pranešėjo požiūris į darbą ir gyvenimą – nieko nėra neįmanomo!

Daugiau apie pranešėją: https://www.linkedin.com/in/evaldas-pamakstis-5598a52/

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *