Renginiai

Renginiai

Agile pusryčiai 2023

Agile pusryčiai – tai kasmetinė asociacijos Agile Lietuva konferencija, skirta valstybinio sektoriaus atstovus supažindinti su Agile praktikomis, jų pritaikymo galimybėmis inicijuojant, įgyvendinant ir valdant projektus.

 

Agile pusryčiai startavo 2013 metais siekianti paskatinti valstybinio sektoriaus projektų valdymo specialistų atsakingų už IS kūrimą bei/palaikymą siekį domėtis Agile metodikomis ir jų taikymu valstybiniams IS projektams.  

 

Šiais metais kviečiame Jus kartu su patyrusiais savo srities profesionalais „sugrįžti į pradžią“ – panagrinėti, kokie faktoriai projektų iniciavimo fazėje lemia sklandų projektų įgyvendinimą bei sėkmingą jų užbaigimą.

 

Per ilgametę Agile pusryčių istoriją kartu su įdomiais bei patyrusiais pranešėjais ieškojome atsakymų į įvairius klausimus – kaip skaitmenizuoti procesus taikant Agile ir kaip valdyti susijusius pokyčius? Kaip spręsti projektų valdymo problemas pasitelkiant Agile? Kokią įtaką projekto sėkmei turi Agile? Kaip valdyti komandas remiantis Agile principais? O gal Agile išgelbėjo Saulę? 2023 metais, jau 11 kartą, Agile pusryčių metu užduosime projektinėje veikloje kylančius aktualius klausimus, išklausysime projektų vadovų išmoktas pamokas ir netik,  ieškosime sėkmės recepto!

 

Rezervuokite kalendoriuje laiką – 2023 m. birželio 9 d. 9.00-13.00 val.

Agile bendraminčiai rinksis Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre, Antakalnio g. 25, Vilnius.

 
Konferenciją taip pat bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu.
 
Konferencija nemokama, tačiau būtina registracija (tiek dalyvaujant gyvai, tiek nuotoliniu būdu) – https://tickets.paysera.com/lt/event/agile-pusryciai.
 
Sekite informaciją asociacijos Agile Lietuva socialiniuose kanaluose. Konferencijos pranešėjus ir detalią programą paskelbsime gegužės mėnesio pradžioje.

 

Ankstesnių Agile pusryčių medžiagą galite rasti čia: 2022, 2021, 2020, 2019, 201820172016201520142013.