Agile Lietuva Meetup #3 viešajam sektoriui

Agile Lietuva Meetup #3 viešajam sektoriui

Naujienos

Agile Lietuva Meetup #3 viešajam sektoriui

Asociacija Agile Lietuva organizuoja trečiajį nemokamą bendraminčių susitikimą (meetup) viešojo sektoriaus atstovams, tema-dirbtuvės: „Lean Coffee“ – paprastas, tačiau revoliucinis naujas susitikimų formatas.

DATA:
Ketvirtadienis, Gruodžio 5 d., 2019
Laikas: 18:00-20:00 val.

VIETA:
SEB Inovacijų centras, Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius (įėjimas iš 2 aukšto) (Adresas Google maps)

Bilietai į renginį: https://www.eventbrite.com/e/agile-lietuva-meetup-2-viesajam-sektoriui-tickets-75496055735

„Lean Coffee“ formatą plačiau pristatys ir diskusiją moderuos Agile Lietuva prezidentas, sertifikuotas Agile produkto vadovas, Scrum meistras, konsultantas Leonard Vorobej.

Kiek laiko praleidžiate susitikimuose, jei pats jo nerengiate arba nežinote darbotvarkės? Ar jaučiatės pasiruošę dalyvauti tokiuose susirinkimuose? Ar nebūtų puiku negaišti laiko organizaciniams klausimams? Tai keli klausimai, su kuriais susidūrė Jim Benson ir Jeremy Lightsmith, kai sugalvojo „Lean Coffee“ – paprastą, tačiau revoliucinį naują susitikimų formatą.

„Lean Coffee“ – tai puikus diskusijai skirtas formatas, įtraukiantis dalyvius į bendrą pokalbį. Svarbiausia tai, kad demokratišku balsavimo principu pasirenkamos aktualiausios dalyvių pasiūlytos temos. Diskusija trunka tiek, kiek ji yra naudinga daugumai dalyvaujančių asmenų. Pokalbiai yra tikslingi ir produktyvūs, nes susitikimo darbotvarkė buvo sukurta bendru sutarimu. Nepraleiskite progos su bendraminčiais padiskutuoti Jums svarbia tema! Į susitikimą atsineškite rūpimą klausimą (-us) ir gaukite patarimų iš kitų dalyvių! Jei temos neturite – ne bėda – ją atrasite drauge su kitais susitikime dalyvausiančiais kolegomis!

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *